Nasze punkty konsultacyjne

ul. Hankiewicza 1
02-103 Warszawa

Konsultanci:  
Jan Annusewicz
godz. pracy 8.15-16.15
tel. 22 58 93 139
jan.annusewicz@aan.gov.pl

Katarzyna Wysoczyńska
godz. pracy 7.00-15.00
tel. 22 58 93 129
katarzyna.wysoczynska@aan.gov.pl

Magdalena Wiercińska
tel. 22 58 93 131
magdalena.wiercinska@aan.gov.pl

ul. Długa 7
00-263 Warszawa
godz. pracy 7:30-15:30 – środa
tel. 22 831 54 91  wew. 469, 455, 424, 442, 432, 448, 430

Konsultanci:

konsultacje konserwatorskie:

Anna Czajka, Aleksandra Szymiczek, Iwona Wojciechowska, Hanna Machaj

konsultacje archiwistyczne:

Małgorzata Kośka,  Dorota Lewandowska, Sławomir Postek, Jarosław Zawadzki, Rafał Jankowski, Rafał Górny

archiwa_rodzinne@agad.gov.pl

ul. Sienna 16
30-960 Kraków
godz. pracy 8.00-16.00
tel.  12 422 40 94 wew. 27
 

Konsultant: Tomasz Wroński
twronski@ank.gov.pl

ul. Adama Mickiewicza 101
15-257  Białystok
godz. pracy 7:30-15:30
tel. 85 743 56 03

Konsultant: Urszula Siłkowska
urszula.silkowska@bialystok.ap.gov.pl

Aleja Legionów 36
18-400 Łomża
godz. pracy 7:30-15:30

tel. 86 216 36 31

Konsultant: Michał Kaczyński
lomza@bialystok.ap.gov.pl

ul. Dworcowa 65
85-009 Bydgoszcz
godz. pracy 8.00-15.00
tel. 52 339 54 05

Konsultanci: Marek Romaniuk, Melania Dereszyńska-Romaniuk, Anna Dymarek, Judyta Gramowska, Robert Kardach
kancelaria@bydgoszcz.ap.gov.pl

ul. Tadeusza Rejtana 13
42-200 Częstochowa
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 34 363 82 31

Koordynator: Grzegorz Rozin

Konsultanci: Ewa Dubaj, Michał Mszyca

archiwarodzinneniepodleglej@czestochowa.ap.gov.pl

ul. Wałowa 5
80 - 858 Gdańsk
tel. 58 301 73 63 wew. 445
godz. pracy 7:00-15:00

Konsultant: Anna Kolas-Ropalska
akolas-ropalska@gdansk.ap.gov.pl

ul. Mościckiego 7
66-400 Gorzów Wlkp.
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 95 783 53 21

Konsultant: Anna Jodko
sekretariat@gorzow.ap.gov.pl

ul. Poznańska 207
62-800 Kalisz
godz. pracy 8.00-16.00
tel. 62 767 10 22 wew. 84, 87, 90

Konsultanci: Grzegorz Waliś, Aneta Burchard, Estera Wałęsa
gwalis@archiwum.kalisz.pl
ewalesa@archiwum.kalisz.pl

ul. Józefowska 104
40-145 Katowice
godz. pracy 11:00 - 14:00 - poniedziałek
tel. 32 208 78 15

Konsultant: Katarzyna Głowania
k.glowania@katowice.ap.gov.pl

ul. Piłsudskiego 43
43-300 Bielsko-Biała
godz. pracy 11:00 - 14:00 - poniedziałek
tel. 33 488 50 95 w. 04

Konsultant: Irena Machalica
i.machalica@katowice.ap.gov.pl

ul. Mennicza 46
43-400 Cieszyn
godz. pracy 11:00 - 14:00 - poniedziałek
tel. 33 858 22 01

Konsultant: Tomasz Hajewski
t.hajewski@katowice.ap.gov.pl

ul. Zygmunta Starego 8
44-100 Gliwice
godz. pracy 11:00 - 14:00 - poniedziałek
tel. 32 231 44 40
 

Konsultant: Łukasz Domagała
 l.domagala@katowice.ap.gov.pl

ul. Brama Wybrańców 1
43-200 Pszczyna
godz. pracy 11:00 - 14:00 - poniedziałek
tel. 32 210 35 60  
 

Konsultant: Joanna Strońska-Przybyła
appszczyna@katowice.ap.gov.pl

ul. Solna 18
 47-400 Racibórz
godz. pracy 11:00 - 14:00 - poniedziałek
tel.  32 755 33 77
 

Konsultant: Krzysztof Langer
apraciborz@katowice.ap.gov.pl

ul. J. Kusocińskiego 57
25-045 Kielce
 

Konsultanci:  
Agnieszka Szczerba
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 41 260 53 11 wew. 301
Anna Rogowska
godz. pracy 8.15-16.15
tel. 41 260 53 11 wew. 303
Beata Białek
godz. pracy 8.15-16.15
tel. 41 260 53 11 wew. 330
Iwona Pogorzelska
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 41 260 53 11 wew. 220
Agnieszka Jardel
godz. pracy 8.15-16.15 
tel. 41 260 53 11 wew. 211
archiwarodzinneniepodleglej@kielce.ap.gov.pl

ul. Żydowska 4
27-600 Sandomierz
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 15 832 25 09
 

Konsultant:
Piotr Pawłowski
archiwarodzinneniepodleglej@kielce.ap.gov.pl

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2
75-803 Koszalin
 

Konsultanci:
Robert Borucki
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 94 341 87 15
Joanna Woźniak
godz. pracy 8.00-16.00
tel. 94 317 03 76
Dorota Cywińska
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 94 317 03 67
sekretariat@koszalin.ap.gov.pl

 

ul. Parkowa 3
78-400 Szczecinek
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 94 374 03 63
 

Konsultanci: Monika Głuszak, Katarzyna Lisiecka, Edyta Musił
szczecinek@koszalin.ap.gov.pl

ul. Lutosławskiego 17
76-200 Słupsk
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 59 842 54 13 
 

Konsultanci: Krzysztof Skrzypiec, Artur Sikorski, Marta Jelonek
slupsk@koszalin.ap.gov.pl

ul. Solskiego 71
64-100 Leszno
godz. pracy 8.00 - 15.00
tel. 65 526 97 19

Konsultant: Alicja Bodylska
abodylska@archiwum.leszno.pl

ul. Jezuicka 13
20-950 Lublin
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 81 528 61 51

Konsultant: Agnieszka Konstankiewicz
archiwarodzinne@lublin.ap.gov.pl

ul. Generała Franciszka Kleeberga 10
21-300 Radzyń Podlaski
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 83 352 00 70
 

Konsultant: dr Joanna Kowalik-Bylicka
radzyn@lublin.ap.gov.pl

ul. Starościńska 1
82-200 Malbork
godz. pracy 7:00-15:00
tel. 55 647 44 55 wew. 22

Konsultanci: Adrian Hinz
sekretariat@malbork.ap.gov.pl

ul. Partyzantów 18
10-521 Olsztyn
godz. pracy 8.00-14.00
tel. 89 527 60 96 wew. 312, 314
 

Konsultanci: Karolina Strusińska-Pełka, Marta Zbrzeźniak, Andrzej Kułyk

pracownia_naukowa@olsztyn.ap.gov.pl

ul. Zamkowa 2
45-016 Opole
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 77 454 55 36 wew. 22

Konsultant: Barbara Sypko
archiwarodzinne@opole.ap.gov.pl

(wraz z Oddziałem w Tomaszowie Mazowieckim)

97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Toruńska 4
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 44 649 69 71

Konsultant: dr Maciej Hubka
kancelaria@piotrkow-tryb.ap.gov.pl

ul. 23 Lutego 41/43
60-967 Poznań
godz. pracy 8.00 - 15.00
tel. 61 852 46 01 wew. 37

Konsultant: Beata Karwalska
bkarwalska@poznan.ap.gov.pl

ul. Jana III Sobieskiego 20
62-200 Gniezno
godz. pracy 8.00 - 15.00
tel. 61 426 18 17

Konsultant: Marek Szczepaniak
mszczepaniak@poznan.ap.gov.pl

ul. 3 Maja 78
62-500 Konin
godz. pracy 8.00 - 15.00
tel. 63 242 92 77

Konsultant: Piotr Rybczyński
prybczynski@poznan.ap.gov.pl

ul. Ppłk. A. Kity 5
64-920 Piła
godz. pracy 8.00 - 15.00
tel. 67 214 13 89

Konsulat: Maciej Kamiński
mkaminski@poznan.ap.gov.pl

ul. Lelewela 4
37-700 Przemyśl
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 16 670 35 38 wew. 119

Konsultant: Agnieszka Bobowska-Hryniewicz
abobowska@przemysl.ap.gov.pl

ul. Kazimierza Wielkiego 9b
09-400 Płock
godz. pracy 8.15-15.30
tel. 24 266 29 10

Konsultant: Magdalena Młodziejewska
sekretariat@plock.ap.gov.pl

ul. Wernera 7
26-600 Radom
godz. pracy 9:00-14:00 od wtorku do czwartku
tel. 48 377 90 61, 48 377 90 60

Konsultanci:
Dorota Kitlas, Aleksandra Nosowska, Irena Mazur
arn@radom.ap.gov.pl

ul. Warneńczyka 57
35-612 Rzeszów
godz. pracy 8:00 - 15:00
tel. 17 230 48 08

Konsultant: Marek Gieroń
dostep@rzeszow.ap.gov.pl

 ul. Sadowa 32
 38-500 Sanok
 godz. pracy 8:00 - 15:00
 tel. 13 463 19 99

 Konsultant: Joanna Wójtowicz – Cięciwa
apsanok@rzeszow.ap.gov.pl

ul. Kościuszki 7
08-110 Siedlce,
tel. 25 632 25 74
godz. pracy 8.00-16.00

Konsultant: Beata Troć
kwerendy@siedlce.ap.gov.pl

ul. T. Kościuszki 69
16-400 Suwałki
godz. pracy 10:00 – 14:00
tel. 87 565 01 85

Konsultant: Piotr Ryszard Jarmołowicz
archiwarodzinne@suwalki.ap.gov.pl

ul. św. Wojciecha 13
70-410 Szczecin
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 91 433 50 02 wew. 134

Konsultant: Joanna Glatz
oddzial5@szczecin.ap.gov.pl

ul. Biała Góra 7
72-500 Międzyzdroje
godz. pracy 7.30-15.30
tel. 91 328 25 51

Konsultant: Kamil Muras
bialagora@szczecin.ap.gov.pl

ul. Basztowa 2
73–110 Stargard
tel. 91 578 07 62  
godz. pracy 7.30-15.30

Konsultant: Urszula Markiewicz
stargard@szczecin.ap.gov.pl

pl. Rapackiego 4
87-100 Toruń
godz. pracy 8.00-15.00
tel. 56 622 47 54 wew. 29

Konsultant: dr Dariusz Chyła
edukacja@torun.ap.gov.pl

ul. Krzywe Koło 7
00-270 Warszawa
godz. pracy 8.15-16.15
tel. 22 635 92 42/43 w. 117

Konsultant: Marta Jaszczyńska
marta.jaszczynska@warszawa.ap.gov.pl

ul. Poniatowskiego 14
05-825 Grodzisk Mazowiecki
godz. pracy 8.15-16.15
tel. 22 724 38 61

Konsultanci: Marcin Szymański, Robert Wajszczyk
apw.grodzisk@warszawa.ap.gov.pl

ul. Narutowicza 3,
06-500 Mława
godz. pracy 8.15-16.15
tel. 23 654 33 09

Konsultanci: Monika Kowzon, Katarzyna Oleksiak
apw.mlawa@warszawa.ap.gov.pl

ul. Górna 7
05-400 Otwock
godz. pracy 8.15-16.15
tel. 22 779 38 71

Konsultant: Krzysztof Kałuszko
apw.otwock@warszawa.ap.gov.pl

ul. Zaułek 22
06-100 Pułtusk
godz. pracy 8.15-16.15
tel. 23 692 34 97

Konsultant: Anna Pakieła
apw.pultusk@warszawa.ap.gov.pl

ul. 3 Maja 1
99-400 Łowicz
godz. pracy 8.15-16.15
tel. 46 837 39 86

Konsultant: Marek Wojtylak
apw.lowicz@warszawa.ap.gov.pl

22-400 Zamość
ul. Hrubieszowska 69A
godz. pracy 8:00 - 15:00
tel. 84 639 23 35

Konsultant: Bogumiła Mielnicka
arn@zamosc.ap.gov.pl

Al. Wojska Polskiego 67 A  
65-762 Zielona Góra
godz. pracy 7.00-15.00
tel. 68 329 98 01 wew. 313

Konsultanci:

Beata Grelewicz
b.grelewicz@archiwum.zgora.pl

Maciej Mamet

m.mamet@archiwum.zgora.pl

pl. Wolności 1
91-415 Łódź
godz. pracy 9:00-15:00
tel. 42 632 62 01 wew. 23

Konsultant: Łukasz Jaworski

arn.lodz@lodz.ap.gov.pl

ul. Kościuszki 121
90-441  Łódź
godz. pracy 9:00-15:00
tel. 42 636 85 35

Konsultanci: Anna Waś, Kamil Pluta

arn.lodz@lodz.ap.gov.pl

 

 

ul. POW 5
98-200 Sieradz
godz. pracy 9:00-15:00
tel. 43 827 16 42

Konsultant: Karol Tomczak

arn.sieradz@lodz.ap.gov.pl

ul. Pomorska 2
50-215 Wrocław
godz. pracy 9.00-15.00
tel. 71 328 81 01 wew. 39

Konsultant: Małgorzata Grzybalska
m.grzybalska@ap.wroc.pl

ul. Bankowa 6 b
59-700 Bolesławiec
godz. pracy 9.00-15.00
tel. 75 738 34 03

Konsultant: Adam Baniecki
a.baniecki@ap.wroc.pl

ul. płk. Wacława Kazimierskiego 3
58-506 Jelenia Góra
godz. pracy 8:00 - 15:00
tel. 75 644 99 40

Konsultant: Ivo Łaborewicz
i.laborewicz@ap.wroc.pl

pl. Kościelny 4
57-230 Kamieniec Ząbkowicki
godz. pracy 8:00 - 15:00
tel. 74 817 35 40

Konsultant: Krystyna Drożdż
k.drozdz@ap.wroc.pl

ul. Józefa Piłsudskiego 1
59-220 Legnica
godz. pracy 8:00 - 15:00
tel. 76 856 34 78

Konsultant: Edyta Łaborewicz
e.laborewicz@ap.wroc.pl

ul. Hankiewicza 1
02-103 Warszawa

Konsultanci:  
Mateusz Bolesta, Renata Makulska, Joanna Wrotek
godz. pracy 15.00 - 16.00 – środa
tel. 22 572 16 00
Katarzyna Plewka, Renata Wójcik
godz. pracy 15.00 - 16.00 – środa
tel. 22 572 16 00
Magdalena Hartwig, Katarzyna Kalisz
godz. pracy 16.00 - 17.00 – środa
tel. 22 572 16 19
arn@nac.gov.pl